LinkedIn
Youtube
Telefon
İnstagram
Facebook
Twitter

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Sancaktepe Emek Mahallesi mevkiinde  10.000 m2 alan içerisinde 5.600m2 kapalı alana sahip 70 araçlık otoparkı bulunan sosyal yaşam alanımızda, Türkiye’nin en büyük hamam tesisi konumundayız.

İçerisinde, Bay – Bayan hamam, havuz, sauna, fin hamamı, jakuzi, Yavuzbey Konya Mutfağı, Külliye Cafe ve Restaurant, güzellik merkezi, butik, konferans salonu ve anaokulu gibi bir çok hizmet dalını barındırmaktadır.

Osmanlı Devleti döneminden bugüne Tokat / Tozanlı bölgesinin öncülüğünde yürütülen Türk Hamam Kültürü ve işletmeciliği Külliye Hamam İstanbul tesisinde ülkemizin bir çok bölgesinde ve tesisinde olduğu gibi devam etmektedir. Asırlardır süre gelen bu tecrübe, profesyonel işletmecilerimiz, çalışma ekibimiz  İstanbul’un merkezinde eşsiz ve dev bir tesis ile sizlerle buluşmaktadır. Günlük yaşantımızın gereksinimleri, kültürümüzün tat ve dokuları aynı zamanda hamam kültürünün hali hazırda ritüelleşme evresini Külliye Hamam İstanbul tesisi ile sizlere yaşatacak olmaktan onur duymaktayız.

Külliye Hamam İstanbul tarihi hamamların mimarisi ve modern hamamların konforunun aynı çatı altında ahenkle buluştuğu Hamam üzerine kurulmuş ilk tesis konumundadır. Geleneklerimizi bu denli görkemli ve eşsiz bir yapı ile sizlerle buluşturup yaşatmaya devam ettirmek bizlere gurur ve mutluluk vermektedir.